Dělník/ce ve strojírenství

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 18.000,- Kč - 20.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zájem o práci v těžkém strojírenství? Chcete pracovat ve společnosti s tradicí, která Vám nabídne stabilní zaměstnání? Ať už jste zkušený/á, nebo teprve začínáte a chcete se učit nové věci, zašlete nám svůj životopis!

DĚLNÍK/CE VE STROJÍRENSTVÍ

Náplň práce

  • Obsluha strojů a zařízení těžkého strojírenství
  • Základní údržba technického vybavení
  • Provádění jednoduchých oprav zařízení
  • Dodržování pravidel bezpečnosti práce

Požadujeme

  • Minimálně vyučení v oboru strojírenství
  • Zkušenosti z oblasti metalurgii výhodou
  • Ochotu pracovat na směny
  • Samostatný přístup

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání
  • Příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvky na sport
  • Příspěvky na penzijní pojištění
  • Lokalita: Olomoucký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3152890   Datum zveřejnění: 7.8.2017