Účetní junior s chorvatštinou (od 19.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): Od 19.000,- Kč
  • Termín nástupu: 03.09.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Domluvíte se chorvatsky? Baví Vás účetnictví? Pak hledáme právě Vás a čekáme na Váš životopis!

Mezinárodní společnost působící po celém světě nabízí volné pracovní místo na pozici:

ÚČETNÍ JUNIOR S CHORVATŠTINOU (OD 19.000 KČ)

Náplň práce

  • Komunikace se zahraničními klienty
  • Účtování faktur a dobropisů
  • Zodpovědnost za svěřenou část účetní agendy
  • Měsíční/čtvrtletní/roční závěrky a jejich vypracování
  • Administrativní úkoly

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (vhodné i pro absolventy, studenty před státnicemi)
  • Znalost chorvatského jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Individuální přístup ke klientovi
  • Schopnost jednat s klienty, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • Motivující platové podmínky
  • Možnost home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Karta Multisport

  • Místo výkonu práce: Ostravsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3153406   Datum zveřejnění: 7.8.2017