Disponent dopravy (25.000 - 32.000,-Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.09.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte dobré organizační a analytické schopnosti? Máte rádi komunikaci v cizím jazyce? Chcete se stát součástí úspěšné nadnárodní firmy a společně s ní růst? Pak jste náš člověk!

Hledá se:

DISPONENT DOPRAVY (25.000 - 32.000,-Kč)

Náplň práce

  • vyhledávání vhodných přepravců
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • volba optimálních tras
  • kontrola včasných a úplných dodávek zboží
  • zpracovávání reklamací

Požadujeme

  • anglický či německý jazyk na komunikativní úrovni
  • zkušenosti s logistikou (vítány)
  • SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe logistika a doprava)
  • odolnost vůči stresu, nadhled nad situací
  • pokročilá znalost MS Office

Nabízíme

  • stimulující mzdové ohodnocení
  • měsíční a roční bonusy
  • týden dovolené navíc
  • jednosměnný provoz
  • přátelský a veselý pracovní kolektiv

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3153731   Datum zveřejnění: 7.8.2017