Mechanik/Elektro (23.000 - 26.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Ostrava
  • Nabízený plat (hrubého): 23.000,- Kč - 26.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2017
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste odpovědný a zručný elektromechanik, ať už praxí zkušený, či ambiciózní absolvent? Záleží Vám na tom, aby byl výsledek Vaši práce vidět? Chcete odborně růst? Pak je tato pozice přímo stvořená pro Vás!

Úspěšná nadnárodní společnost z důvodu kariérního růstu kolegy obsazuje pozici:

MECHANIK/ELEKTRO (23.000 - 26.000 Kč)

Náplň práce

  • údržba výrobních strojů
  • opravy a výměny elektrických částí přístrojů
  • připrava podmínek pro zapojení zařízení
  • správa elektromechanické dokumentace
  • spolupráce s kolegy mechaniky

Požadujeme

  • platnou vyhláška 50, § 6
  • průkaz VZV
  • zkušenosti s opravami výrobních strojů
  • obecnou orientaci v elektrotechnice
  • pracovitost, odpovědnost
  • základní znalost práce na PC

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení - fix + bonusy
  • práci v perspektivní společnosti
  • stravenky
  • smlouvu na dobu neurčitou po prvním roce pracovního poměru
  • přátelské vedení
  • veselý kolektiv

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Michal Varkoček
Tel.: +420777549877
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3154274   Datum zveřejnění: 19.9.2017