Specialista TZB

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vysočina, Kraj Vysočina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti technického zabezpečení budov? Měli jste možnost v minulosti vést projekt zaměřený tímto směrem? Vyhovuje Vám cestování a komunikace s novými lidmi i v cizím jazyce? Pracovali jste v AutoCad a máte i znalost BOZP?
Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Mezinárodní firma z oblasti dřevařského průmyslu právě teď hledá do svého kolektivu člověka na pozici:

SPECIALISTA TBZ

Náplň práce

  • příprava projektů zaměřená na TBZ
  • odborný dohled nad realizací projektů BOZP
  • komunikace s dodavateli, konzultační činnost
  • cestování v rámci celého světa

Požadujeme

  • zkušenost z oblasti technického zabezpečení budov
  • znalost anglického, či německého jazyka na pokročilé úrovni
  • znalost AutoCad, ochotu cestovat
  • znalost hydraulických výpočtů a BOZP VÝHODOU

Nabízíme

  • zajímavou, samostatnou práci s využitím vlastní kreativity
  • náborový příspěvek pro nové zaměstnance v hodnotě 10.000,-Kč
  • propracovaný bonusový systém
  • možnost vzdělávání a osobního rozvoje
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3155501   Datum zveřejnění: 10.8.2017