Frontend Developer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno - město
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vývojem webových technologií? Chcete se podílet na vytvoření zcela nového produktu? Jste týmový hráč ale zároveň si dokážete zorganizovat svou práci?

Pak hledáme právě Vás!

FRONTEND DEVELOPER

Náplň práce

  • Vývoj nových webových aplikací
  • Úzká spolupráce se členy vývojové týmu
  • Agilní způsob vývoje
  • Komunikace s experty a konzultanty

Požadujeme

  • Zkušenosti s vývojem webových aplikací
  • Znalost HTML5, CSS a Javascript
  • Zkušenosti s React nebo Angular výhodou
  • Schopnost samostatné tvůrčí práce a
  • Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • Nestereotypní, smysluplnou práci a možnost seberealizace
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home-office
  • Příspěvky na sport a jazykové vzdělávání
  • Možnost dalšího odborného vzdělávání
  • Příjemné pracovní prostředí v centru města
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3156562   Datum zveřejnění: 10.8.2017