Obsluha CNC (od 18.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jablonec nad Nisou, Liberec
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18.000 Kč - 24.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vyučen nebo máte maturitu v technickém oboru? Můžete se pochlubit zkušenostmi s obsluhou či seřizováním CNC obráběcího stroje? Baví Vás práce ve strojírenství a vidíte v tomto odvětví svou budoucnost?
Pak jste to pravděpodobně vy, koho hledáme!
Pokud Vás nabídka zaujala a chcete se dozvědět více informací, zašlete svůj aktuální životopis na níže uvedený e-mail!
Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici:

OBSLUHA CNC

Náplň práce

  • obsluha obráběcího CNC stroje
  • čištění a příprava
  • práce dle technické dokumentace
  • řešení každodenních problémů ve výrobě
  • plnění stanoveného výrobního plánů

Požadujeme

  • střední odborné vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s obsluhou CNC strojů
  • schopnost pracovat s technickou dokumentací
  • proaktivní přístup, spolehlivost

Nabízíme

  • motivující finanční ohodnocení
  • stravenky
  • nástup ihned
  • možnost kariérního postupu

  • místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3156931   Datum zveřejnění: 8.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   18.000 Kč - 24.000