Lokalizační inženýr (částečný úvazek)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Brno, Brno - město
  • Druh pracovního poměru: zkrácený úvazek

Základní informace

Chcete se podílet na projektech, jejichž výsledky můžete vidět přímo v praxi po celém světě? Domluvíte se plynule anglicky a máte přehled v technické oblasti?

Pokud ano, pak neváhejte a zašlete svůj životopis k pozici:

LOKALIZAČNÍ INŽENÝR (ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK)

Náplň práce

  • Administrace Open Source Software clearing procesu a softwarová lokalizace
  • Údržba a tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce a komunikace s týmy vývojářů
  • Komunikace s mezinárodními klienty a dodavateli

Požadujeme

  • Plynulou znalost anglického jazyka
  • Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace
  • Znalost MS Office nástrojů, především Excel, Word
  • Zkušenost s týmovou spoluprací
  • Německý jazyk výhodou

Nabízíme

  • Možnost další dlouhodobé spolupráce
  • Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Práce v příjemném kolektivu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3157560   Datum zveřejnění: 11.8.2017