Obchodník s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený obchodník orientovaný na výsledek a nebojíte se aktivně komunikovat v anglickém jazyce? Máte vzdělání technického směru a hledáte své uplatnění v dynamicky se rozvíjející společnosti? Potom je tato pracovní nabídka přesně to, co hledáte!!

Výrobní společnost se zajímavým produktem hledá nového kolegu/gyni na pozici:

OBCHODNÍK S AJ

Náplň práce

  • jednání se zákazníky o dodávce strojírenské technologie
  • udržování dobrých vztahů se zákazníky
  • zodpovědnost za obchodní jednání
  • kooperace s dalšími odděleními
  • kontrola plnění zakázek
  • akvizice nových příležitostí
  • reportování nadřízenému

Požadujeme

  • praktické zkušenosti s uzavíráním náročných obchodů ve strojírenství
  • znalost anglického jazyka na velmi dobré úrovni
  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • obchodního ducha
  • aktivního řidiče

Nabízíme

  • zázemí dynamické mezinárodní společnosti
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • aktivní využití jazykových znalostí
  • vlastní stanovení pracovní doby
  • firemní notebook a mobil
  • propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
  • místo práce: Olomoucký kraj a cesty do zahraničí

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3157667   Datum zveřejnění: 11.8.2017