Manažer zkušebny (35 - 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Blansko, Brno - město, Brno - venkov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání elektrotechnického směru a hledáte novou pracovní výzvu? Máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. §8 a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní firma v Brně hledá pracovníka na pozici:

MANAŽER ZKUŠEBNY (35 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení pracovníků laboratoře
  • Řízení kvality na pracovišti
  • Zlepšování a návrh nových postupů
  • Sumarizace výsledků a stanovení závěru zkoušek
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • VŠ vzdělání elektrotechnické
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. §8
  • Praxi min. 3 roky na obdobné pozici
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Flexibilitu, zodpovědný přístup k práci

Nabízíme

  • Práci ve stabilní spoelčnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Profesní rozvoj
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3162811   Datum zveřejnění: 21.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 45.000,- Kč