Koordinátor projektů – senior

  • Místo práce: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kladno, Mělník
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s projektovým řízením a domluvíte se anglicky? Hledáte příležitost pro uplatnění svých zkušeností a chcete cestovat po světě? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
Stabilní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ – SENIOR

Náplň práce

  • Koordinace a řízení mezinárodních projektů
  • Denní komunikace s klienty, specifikace požadavků
  • Spolupráce s oddělením kvality a výroby
  • Řízení členů týmu k úspěšnému odevzdání projektu
  • Služební cesty do zahraničí - Evropa, Asie

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Prokazatelnou praxi s vedením projektů
  • Zkušenosti z automotive – výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu a stravování
  • Možnost vést zajímavé projekty
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Kartu MULTISPORT
  • Místo výkonu: okolí Mělnicko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3162919   Datum zveřejnění: 18.8.2017