UX/UI designer junior

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno, Brno-venkov, Brno - město
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35.000,- Kč - 45.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co u nás budete dělat:
* vývoj UX/UI zcela nové aplikace zaměřené na sport
* úzká spolupráce s developerským týmem
* návrh a realizace nového produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás dostaneš:
* Možnost zahraničních služebních cest
* Jazykové a odborné kurzy jsou samozřejmostí
* Možnost home office a samozřejmě 5 týdnů dovolené
* Partu příjemných kolegů, kteří nezapomenou na tvé narozeniny a koupí Ti dortíček
* Příjemnou kancelář v centru Brna

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Hledáte výzvu v oblasti UX/UI? Chcete pracovat na projektu od začátku do konce? Máte chuť se podílet na mezinárodním projektu pro několik milionů uživatelů?

Pak hledáme právě Vás!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co bychom od Vás chtěli:
* vášeň o oblast UX/UI
* ideálně zkušenost s návrhem a realizací projektu
* umělecké cítění a ochotu učit se nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3165694  Datum zveřejnění: 21.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč