HR konzultant - Praha (25 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Praha - východ, Praha - západ
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v oblasti personalistiky ve špičkové personální agentuře? Chtěli byste hledat šikovné kandidáty a dále se v oboru rozvíjet? Pak se budeme těšit na váš životopis!

Pro rozšíření našeho týmu v Praze hledáme nové kolegy/kolegyně na pozici:

HR KONZULTANT - PRAHA (25-30.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení pohovorů s kandidáty, komunikace s firmami
  • Tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • Aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • Obchodní aktivity, akvizice nových klientů
  • Administrativní činnosti spojené s výkonem pozice

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti s komunikací se zákazníky
  • Ochotu na sobě pracovat a jít si za výsledky
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • Proaktivní osobnost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Zajímavé odměny za obsazení kandidátů
  • Individuálně plánovaný profesní růst
  • Škála firemních benefitů + pružná pracovní doba
  • Důkladné zaškolení, systém firemního vzdělávání
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3174368   Datum zveřejnění: 8.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč