Energetik lds

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
50.000,- Kč - 80.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zpracování plánu spotřeby elektrické energie závodu a středisek
* Řešení smluv na dodávky elektrické energie
* Zodpovědnost za bezporuchový stav napájení LDS
* Zajišťování kontroly a údržby, revizí
* Zhotovování směrnic a pracovních postupů
* Technický dozor nad opravami
* Vedení technické evidence technických zařízení
* Analýzy a vyhodnocování stavu a ochrany životního prostředí
* Spolupráce s elektroúdržbou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zajímavé finanční ohodnocení v případě přímého nástupu na pozici s praxí
* Možnost profesního růstu a získání znalostí v LDS
* Zázemí silné firmy
* 13. a 14. plat
* Roční finanční bonus na základě osobního hodnocení
* služební telefon s nabídkou paušálu 100,-Kč vč. DPH měsíčně pro soukromá volání, data a SMS po celé ČR
* 1 týden dovolené navíc nad rámec Zákoníku práce, + 3 „Sick days“
* Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na penzijní a kapitálové pojištění ve výši 900,-Kč měsíčně max. pro obě položky dohromady
* příspěvek na rekreaci dětí (do výše 3.000,-Kč na 1 dítě ročně)
* Systém zaměstnanecké Cafeterie ve spolupráci se Sodexo Pass a.s. (zaměstnancům jsou na základě počtu odpracovaných let přidělovány do Cafeterie body, 1 bod = 1 Kč, ročně min.4.600,-Kč ročně, benefity se dají čerpat na vzdělávání, dovolenou, optiku, lékařskou péči, sport, kulturu apod.)
* Po zapracování možnost získání služebního vozidla.

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SPŠ nebo VŠ elektro
* Praxi 6 let u SPŠ a 3 roky u VŠ
* Anglický jazyk slovem i písmem (denní komunikace)
* Znalost zákonů, vyhlášek, předpisů z energetiky
* MS Office (Excel - tabulky, grafy)
* Čtení technických zpráv v různém provedení
* Rozhodnost při odstraňování havárií
* Vyhláška 50/78 Sb. §6, 7, 8.1 a 8.2 do 1000V a nad 1000V

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3174666  Datum zveřejnění: 30.8.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 80.000,- Kč