Pracovník v oblasti konstrukce (39-59.000,- Kč)

  • Místo práce: Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov
  • Nabízený plat (hrubého): 29.000,- Kč - 59.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání, profesní background v oblasti konstrukce a poohlížíte se po nové příležitosti? Chcete se podílet na projektech nových výrobků a baví Vás tvorba výkresové dokumentace? Potom neváhejte a pošlete mi Váš životopis na pozici PRACOVNÍK V OBLASTI KONSTRUKCE jižně od Brna ještě dnes!

Mezinárodní společnost působící v automobilovém průmyslu hledá do svého týmu posilu na pozici:

PRACOVNÍK V OBLASTI KONSTRUKCE (29-59.000,- Kč)

Náplň práce

  • podílení se na projektech nových výrobků
  • tvorba výkresové dokumentace
  • zpracování poptávek, zajištění výroby
  • komunikace se zahraničím a ostatními odděleními
  • účast na zavádění nových výrob

Požadujeme

  • technické SŠ/VŠ vzdělání
  • praxi v oblasti konstrukce (nástroje, stroje, přípravky, atd.)
  • znalost práce v 3D konstrukčním programu
  • dobrá znalost výkresové dokumentace
  • anglický jazyk výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost závodního stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • příspěvky na sport a volný čas
  • další finanční bonusy

  • místo výkonu práce: jižně od Brna

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Baronová
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3179359   Datum zveřejnění: 11.9.2017