Automechanik - volné víkendy! (od 18 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Jablonec nad Nisou
  • Nabízený plat (hrubého): 18.000,- Kč - 22.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste nadšenec do aut, máte o nich plno znalostí a chcete je využít v praxi? Toužíte po práci s volnými víkendy a stálou pracovní dobou, po které budete mít čas i na své koníčky?
Firma zabývající se výrobou a dodávkou motorů, by ráda rozšířila svůj tým o nové kolegy na pozici:

Automechanik – volné víkendy!

Náplň práce

  • práce automobilového technika
  • montáž a demontáž motorů
  • diagnostika
  • výměna náhradních dílů

Požadujeme

  • vzdělání technického zaměření
  • zájem o automobily
  • orientaci v technických nákresech
  • uživatelskou znalost PC (MS Office)
  • samostatnost, komunikativnost a ochotu cestovat

Nabízíme

  • práci v jednosměnném provozu
  • volné víkendy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • za každý odpracovaný rok o 1 den dovolené navíc
  • finanční příspěvek při narození dítěte
  • nástup možný ihned

  • místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3181652   Datum zveřejnění: 11.9.2017