Specialista oddělení nákupu s NJ pro absolventy 25-30.000 Kč

Advantage Consulting, s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
25.000,- Kč - 30.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* registrace dodavatelů do interní databáze
* denní komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky
* podpora komunikace mezi týmem nákupčích a dodavateli v rámci implementačního procesu
* kontrola procesu elektronické registrace dodavatelů
* příprava pravidelných analýz a reportů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* seberealizaci v prosperující nadnárodní společnosti
* možnost osobního i profesního růstu
* denní využití cizích jazyků
* 5 týdnů dovolené
* sick days
* další benefity v oblasti stravování, penzijního připojištění apod.

Informace o náboru

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis v angličtině na emailovou adresu [email protected].

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Firma působící v oblasti výroby, technologií a průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání
* výbornou znalost německého jazyka (ústní i psaná forma)
* komunikativní úroveň anglického jazyka
* vynikající komunikační schopnosti, týmovost, chuť se učit novým věcem
* orientaci v MS Office, zejména MS Excel

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3181788  Datum zveřejnění: 8.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč