Specialista IT (33 - 36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33.000,- Kč - 36.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušeným administrátorem v oblasti IT? Máte všeobecný přehled o počítačích a sítích? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Pak jste ten, koho hledáme!

Nadnárodní společnost působící v oblasti bezpečnostní technologie hledá kolegu na pozici:

SPECIALISTA IT (33 - 36.000 Kč)

Náplň práce

  • Monitoring a diagnostika provozu operačních systémů a počítačových sítí
  • Navrhování systémů zálohování dat a jejich zabezpečení
  • Znalost MS Windows jako administrátor sítě
  • Optimalizace využívání operačních systémů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ oboru elektrotechnika a informatika
  • 5 let praxe s údržbou a rozvojem firemních IT
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Svědomitost, samostatnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Přístup k nejmodernějším technologiím
  • Možnost profesního růstu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Možnost zvyšování odborného vzdělání v zahraničí (Japonsko)

Místo výkonu práce: Vsetínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3182976   Datum zveřejnění: 3.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33.000,- Kč - 36.000,- Kč