Specialista jakosti (24.-27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Okres Vsetín
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24. - 27.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat pro mezinárodní úspěšnou společnost jako SPECIALISTA JAKOSTI? Vyznáte se v dané oblasti a angličtinu máte alespoň na mírně pokročilé úrovni?

Pak využijte této pracovní příležitosti a zašlete nám svůj životopis!

Dynamicky se rozvíjející společnost přijme do svého týmu posilu na pracovní pozici:

SPECIALISTA JAKOSTI (24.-27.000 Kč)

Náplň práce

  • Provádění měření a analýz
  • Komunikace se zákazníkem a dodavateli
  • Řešení reklamací
  • Práce s technickou dokumentací
  • Řízení auditů zákazníka u dodavatelů, interní audity

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost práce na PC
  • Kreativitu, samostatnost
  • Praxi v automobilovém průmyslu výhodou

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
  • Program Cafeteria
  • Úrazové pojištění zaměstnanců 24h denně/7dnů v týdnu
  • Dárky - Den matek a Den otců, Vánoce aj.

  • Místo výkonu práce: Vsetínsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3186438   Datum zveřejnění: 3.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   24. - 27.000,- Kč