Plánovač/logistik pro lídra (27-34.000 kč)

Advantage Consulting, s.r.o.

Jihomoravský kraj, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Znojmo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
27.000,- Kč - 34.000,- Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Plánování výroby a materiálu ve střednědobém horizontu
* Tvorba denních plánů výroby
* Vyjednávání a komunikování s ostatními kolegy z oddělení (sklad, kvalita, výroba aj.)
* Řešení zákaznických objednávek
* Optimalizace zásob
* Odpovědnost za termíny u objednávek
* Denní reporting a emailová komunikace v angličtině

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Možnost podílet se na významné části firemních procesů
* Pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na trhu
* Mzdové bonusy
* Pružná pracovní doba a týden dovolené navíc
* Příspěvek na dojíždění
* Bonus v podobě příspěvku na jazykové vzdělání, stravu a vzdělávací aktivity

Místo výkonu práce: Jižní část Jihomoravského kraje

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Rostoucí společnost s dlouholetou tradicí na trhu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Vzdělání technického či ekonomického směru
* Praxi na podobné pozici - výhodou
* Anglický jazyk na mírně až středně pokročilé úrovni
* Organizační schopnosti a dovednosti řešit nastalé problémy
* Chuť učit se novým věcem, pozitivní přístup
* Týmového hráče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Od roku 2002 pomáháme uchazečům o zaměstnání s jejich uplatněním na trhu práce. Vytváříme společnost, které si váží nejen klienti, zaměstnanci, ale i veřejnost.

Zakládáme si na tom, že naši konzultanti jsou odborní partneři, kteří dokáží pomoci v oblasti kariérního života.

Naše odborné divize se specializují na tyto obory: ICT, Engineering, Electro & Energo, Sales & Logistics, Finance, Chemistry a Manufacturing.

Více než 1700 otevřených pracovních pozic v rámci celé České republiky naleznete na našich stránkách www.acjobs.cz.

Těšíme se na případnou konzultaci s Vámi.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3188732  Datum zveřejnění: 15.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27.000,- Kč - 34.000,- Kč