Technik údržby - Elekrikář (22 - 25.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Vyškov
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou práci v Brně a rozumíte údržbě elektrických částí výrobních zařízení? Máte zájem o práci v úspěšné společnosti se stabilním zázemím? Reagujte na pozici TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ právě teď!

Úspěšná společnost působící v oblasti strojírenství hledá kandidáta na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ (22 - 25 000 Kč)

Náplň práce

  • Elektro opravy strojního vybavení
  • Správa elektroinstalace a elektrického vedení
  • Občasné držení pohotovosti
  • Krátkodobé cestování za účelem převzetí výroby
  • Práce v nepřetržitém provozu

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro
  • Praxe alespoň 1 rok na obdobné pozici
  • Vyhláška 50, min. §6
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
  • Samostatnost a manuální zručnost

Nabízíme

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Finanční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Profesní a osobnostní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Místo výkonu práce: Brno-město

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3193768   Datum zveřejnění: 7.2.2018