Elektrikář - 1 směna (25 - 32.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-venkov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 32.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví vás opravy výrobních strojů a jejich montáž? Máte platnou vyhlášku 50 alespoň §6 a práce dle výkresové dokumentace a schémat pro Vás není problém? Pak neváhejte a reagujte na pozici ELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA právě teď!

Automotive společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

ELEKTRIKÁŘ - 1 SMĚNA (25 - 32.000,- Kč)

Náplň práce

  • Opravy výrobních strojů a jejich údržba
  • Práce dle technické dokumentace
  • Montáž elektrických částí strojů
  • Zajištění bezproblémového chodu výroby
  • Dodržování zásad bezpečnosti

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro
  • Praxi alespoň 1 rok ideálně v údržbě
  • Platnou vyhlášku 50 § 6
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • Zkušenost s údržbou výrobních strojů - výhodou

Nabízíme

  • Dovolená navíc
  • Příspěvky na stravování
  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce a večírky
  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3202952   Datum zveřejnění: 5.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 32.000,- Kč