Zkušený projektový manažer (45 - 50.000 Kč)

  • Místo práce: Praha, Hlavní město Praha, Benešov, Kladno, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav
  • Nabízený plat (hrubého): 45.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením projektů? Rád byste zúročil své zkušenosti v rámci stabilní společnosti v Praze? Pokud hovoříte anglicky nebo německy a obchod Vám není cizí, pošlete nám svůj životopis. Hledáme právě Vás!

Stabilní společnost v Praze hledá kandidáty na pozici:

ZKUŠENÝ PROJEKTOVÝ MANAŽER (45 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení projektů od začátku do konce
  • Pravidelná komunikace se zákazníkem
  • Sledování průběhu projektů
  • Zpracování cenových nabídek

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici
  • Anglický/německý jazyk na pokročilé úrovni
  • Praxi ze strojírenské/výrobní společnosti
  • Dobré vyjednávací schopnosti

Nabízíme

  • Osobnostní i profesní růst
  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na ubytování či dopravné
  • Místo výkonu: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Nikola Chládková
Tel.: +420775787070
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3208195   Datum zveřejnění: 11.10.2017