Mechanik elektro - jedna směna (20 - 28.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-venkov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s údržbou, servisem nebo opravami elektrotechnických částí? Hledáte novou práci, kde využijete vlastní nápady při řešení oprav a chcete pracovat na 1 směnu bez víkendů? Pak reagujte na pozici MECHANIK-ELEKTRONIK ještě dnes!

Velmi úspěšná elektrotechnická společnost hledá kolegu na pracovní pozici:

MECHANIK ELEKTRO - JEDNA SMĚNA (20 – 28 000 Kč)

Náplň práce

  • Montáž a testování zařízení na úrovní elektro
  • Aktivní zlepšování procesů
  • Výměna chybějících a vadných součástek
  • Záznam provedených prohlídek
  • Spolupráce s dalšími odděleními
  • Práce v jednosměnném provozu

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Dobrou orientaci v elektrotechnických schématech
  • Alespoň 1 rok zkušeností na obdobné pozici
  • Platnou vyhlášku 50 min. §5
  • Proaktivitu při řešení závad, technické myšlení
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • Práce pro úspěšnou elektrotechnickou společnost
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční odměny
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno-venkov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3218374   Datum zveřejnění: 21.5.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   20.000,- Kč - 28.000,- Kč