Specialista BOZP a PO (od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zabýváte se bezpečností práce a požární ochranou? Hledáte v této oblasti novou pracovní výzvu? Jste aktivní a tvořiví a zodpovědný přístup je Vám vlastní? Chcete se uplatnit ve společnosti, která má stabilní zázemí a dobré jméno?

Tak už na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis – pozice SPECIALISTA BOZP A PO je pro Vás ta pravá! Využijte jedinečnou příležitost stát se součástí týmu stabilní společnosti, která má silné postavení na trhu a nyní hledá do svých řad posilu na pozici:

SPECIALISTA BOZP A PO (OD 30 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za dodržování BOZP a PO dle platné legislativy
  • provádění preventivních opatření v provozu
  • školení zaměstnanců v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany
  • zajišťování auditů, havarijní plánování
  • reporting a komunikace s jednotlivými odděleními

Požadujeme

  • praxi v oblasti BOZP/PO alespoň 3 roky
  • odbornou způsobilost v oblasti BOZP a PO
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • zodpovědný a proaktivní přístup k práci

Nabízíme

  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • docházkový bonus, stravenky
  • místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SPECIALISTA BOZP A PO? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3218891   Datum zveřejnění: 30.5.2018