Vedoucí divize – výživa rostlin (Od 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zběhlí v oblasti rostlinné výroby a dobře se orientujete v problematice výživy a ochrany rostlin? Máte obchodní zkušenosti a přistupujete ke svojí práci aktivně a zodpovědně? Jste vůdčí typ a umíte své podřízené správně motivovat a povzbudit?

Využijte této jedinečné pracovní příležitosti a ucházejte se o pozici:

VEDOUCÍ DIVIZE – VÝŽIVA ROSTLIN (OD 50 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za tým pracovníků
  • školení a rozvoj podřízených obchodníků
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • tvorba produktového portfolia
  • podpora rozvoje poradenství v oblasti fytotechniky
  • sledování nových trendů a aktivit konkurence

Požadujeme

  • všeobecný a široký přehled v oblasti zemědělství
  • vzdělání v zemědělském oboru VELKOU VÝHODOU
  • prokazatelné obchodní zkušenosti a obchodního ducha
  • pokročilou znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • samostatnost a manažerské schopnosti

Nabízíme

  • zajímavou práci pro úspěšného hráče na trhu
  • odpovídající a motivující finanční ohodnocení
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • příspěvek na stravování
  • místo pracoviště: kraj Vysočina

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ DIVIZE – VÝŽIVA ROSTLIN? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3220248   Datum zveřejnění: 22.1.2018