Vedoucí laboratoří (od 50 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání chemického směru a víceleté zkušenosti s vedením týmu pracovníků? Jste komunikativní, organizačně schopní a domluvíte se anglicky?

Ano? Potom neváhejte a napište nám, možná hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost provozující moderní analytické laboratoře hledá do svého týmu posilu na pozici:

VEDOUCÍ LABORATOŘÍ (OD 50 000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za plynulý chod laboratoří
  • vedení podřízených pracovníků, jejich školení a hodnocení
  • zajištění efektivní komunikace napříč odděleními
  • dohled nad dodržováním kvality práce
  • občasná cesta do centrály v Praze

Požadujeme

  • vysokoškolské vzdělání chemického směru
  • zkušenosti s vedením týmu pracovníků min. 3 roky PODMÍNKOU
  • anglický jazyk komunikativně slovem a písmem
  • schopnost týmové spolupráce a orientaci na zákazníka
  • komunikativnost, flexibilitu a zodpovědný přístup

Nabízíme

  • zajímavou práci a odpovídající finanční ohodnocení + bonusy
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • pružnou pracovní dobu
  • odborné vzdělávání
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Liberecký kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce VEDOUCÍ LABORATOŘÍ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3223782   Datum zveřejnění: 15.6.2018