Specialista technologie

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zaměřená osobnost?
Máte zkušenosti se zaváděním a kontrolou procesů a domluvíte se anglicky? Chcete se nadále rozvíjet v oboru a získávat nové zkušenosti v rámci nadnárodní společnosti?

Pak neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost s mezinárodní působností přijme šikovného kandidáta/ku na pozici SPECIALISTA TECHNOLOGIE

Náplň práce

  • Analýza, správa a příprava pracovních postupů
  • Vedení technické dokumentace
  • Zavádění nových postupů výroby, technologických inovací
  • Zvyšování efektivity, hledání prostorů pro zlepšení
  • Komunikace napříč společnosti včetně se zahraničním vedením

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • Znalost principů štíhlé výroby
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Praktické znalosti principů štíhlé výroby

Nabízíme

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Jakové kurzy
  • Příspěvky na PP
  • Místo pracoviště: Praha - Východ

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3242916   Datum zveřejnění: 11.10.2018