Strojní konstruktér (cca 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000 Kč - 30.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického zaměření a zkušenosti v 3D konstruování? Chcete využívat anglický jazyk? Jestliže jste odpověděli ano, tak nám zašlete životopis!!

Významná strojírenská společnost obsazuje pozici

STROJNÍ KONSTRUKTÉR (cca 30.000 Kč)

Náplň práce

  • práce v konstrukčním 3D programu
  • provádění základních mechanických výpočtů
  • komunikace se zákazníky a napříč společností
  • spolupráce s projektovým týmem
  • tvorba dokumentace

Požadujeme

  • znalost programu CATIA V5 nebo zkušenosti konstruování ve 3D programech
  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • praxi, která není podmínkou, ale výhodou (strojní konstrukce)
  • znalost anglického jazyka je také výhodou

Nabízíme

  • práci v mezinárodním prostředí významné společnosti
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • vzdělávací kurzy a příspěvek na vzdělání
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3243715   Datum zveřejnění: 19.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000 Kč - 30.000