Technolog pro výrobní linky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 27 - 30.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky založený člověk? Máte analytické a technické myšlení? Chtěli byste být součástí mezinárodní společnosti?

Významná zahraniční společnost působící v oblasti strojírenství, hledá do svých řad kolegu/-ni na pozici

TECHNOLOG PRO VÝROBNÍ LINKY

Náplň práce

  • Tvorba technologických postupů
  • Technologická příprava, dle zadaných podkladů
  • Kontrola strojů a montážních postupů
  • Zpracování technologické dokumentace
  • Spolupráce na výběru náhradních dílů

Požadujeme

  • Min. SŠ technického zaměření - strojírenský obor výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Schopnost kontruovat ve 3D programu
  • Mírně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Systémové a analytické myšlení
  • Praxe výhodou

Nabízíme

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Akční a roznorodou práci
  • Stravování na pracovišti
  • Jazykové kurzy
  • Lokalita: Brno
  • Nástup ihned nebo dohodou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3247250   Datum zveřejnění: 19.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   27 - 30.000