Brno - výrobní manažer

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci v Jihomoravském kraji a jste zkušený vedoucí výroby? Domluvíte se dobře anglicky a baví vás pracovat v mezinárodní společnosti?

Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní strojírenská společnost přijme kolegu/kolegyni na pozici

VÝROBNÍ MANAŽER

Náplň práce

  • Vedení výrobního provozu
  • Plánování strategie výroby společnosti
  • Zodpovědnost za plnění výrobního plánu v odpovídající kvalitě
  • Zvyšování celkové produktivity
  • Spolupráce s ostatními odděleními firmy
  • Analýzy a reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání se zaměřením na strojírenství
  • Alespoň 3 roky praxe na manažerské pozici ve strojírenské společnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Silné manažerské schopnosti
  • Znalost metod a nástrojů Lean Managementu

Nabízíme

  • Pozici ve vrcholovém managementu společnosti
  • Zázemí společnosti s tradicí
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Týden dovolené navíc

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3251666   Datum zveřejnění: 19.12.2017