Údržbář PLC systémů (28.000 - 35.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 28.000 Kč - 35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oboru elektro a rádi byste získali zaměstnání ve stabilní společnosti, která se zabývá výrobou pro elektrotechnický a automobilový průmysl?

Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis!

Hledáme absolventy i zkušené kandidáty na pozici

ÚDRŽBÁŘ PLC SYSTÉMŮ (28.000 - 35.000 Kč)!!

Náplň práce

  • servis, údržba a revize automatizovaných systémů
  • elektroúdržba jednoúčelových strojů a zařízení
  • dohled nad plynulým chodem strojů
  • komunikace v týmu i napříč odděleními

Požadujeme

  • vzdělání v oboru elektro – podmínkou
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. (není podmínkou – společnost umožňuje její získání)
  • praxi s PLC systémy – výhodou
  • technické myšlení, manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (pondělí až pátek)
  • zájem o vzdělávání v technologii a v oblasti vstřikování plastů

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení včetně každoročního navyšování mzdy
  • 5 týdnů dovolené
  • hrazené stravování
  • příspěvek na dovolenou a Vánoce
  • firemní akce
  • nástup možný ihned
  • příspěvek na relokaci

  • lokalita: Domažlicko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3257912   Datum zveřejnění: 15.12.2017