Vedoucí výrobního závodu (45.000 - 50.000 Kč)

  • Místo práce: Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Beroun
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením lidí a máte prokazatelnou praxi ze strojírenské společnosti? Hledáte prostředí, kde uplatníte své organizační a koordinační dovednosti? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Rostoucí mezinárodní strojírenská společnost hledá kolegu na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ZÁVODU (45 - 50.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení svěřeného úseku
  • Přímé řízení mistrů, nepřímé řízení dělníků a operátorů
  • Tvorba plánů a koordinace jejich plnění
  • Kontrola dodržovaní stanovených pracovních postupů a technologických procesů
  • Hledání řešení přispívající k optimalizaci výroby

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání, obor: Strojírenství
  • Prokazatelnou praxi s vedením lidí
  • Prokazatelnou praxi ve výrobní, strojírenské společnosti
  • Orientaci v metodách štíhlé výroby
  • Zodpovědnost, důslednost, organizační, komunikační a koordinační schopnosti

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny dle interních směrnic
  • Možnost příspěvku na ubytování nebo dopravu
  • Místo výkonu: okolí Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3261648   Datum zveřejnění: 26.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000,- Kč - 50.000,- Kč