Quality manager (55-73.000 Kč)

  • Místo práce: Slovenská republika, Zlínský kraj, Hodonín, Znojmo
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 55.000 Kč - 73.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s řízením úseku kvality a jste otevřený novým výzvám? Hovoříte anglicky a cítíte se v dynamickém automotive prostředí jako ryba ve vodě? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis na pozici QUALITY MANAGER na Hodonínsku!

Moderní dynamická společnost působící v oblasti automotive hledá pracovníka na pozici:

QUALITY MANAGER (55-73.000,- Kč)

Náplň práce

  • řízení úseku kvality a systému kvality
  • organizování práce na jednotlivých odděleních kvality
  • vedení a motivace podřízených pracovníků
  • provádění analýz, tvorba statistik a návrhy zlepšování
  • zodpovědnost za výsledky a reporting

Požadujeme

  • VŠ technického zaměření
  • praxi na pozici manažera kvality
  • zkušenosti v automobilovém průmyslu
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • aktivní přístup, organizační schopnosti

Nabízíme

  • práci na zajímavých projektech pro top firmy
  • moderní prostřední otevřené novým myšlenkám a nápadům
  • možnost seberealizace a dalšího rozvoje
  • 13. mzda
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Hodonínsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3261734   Datum zveřejnění: 22.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   55.000 Kč - 73.000