Pracovník v oblasti plánování výroby (27-35.000 kč)

  • Místo práce: Břeclav, Skalica, Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov, Hodonín, Vyškov, Uherské Hradiště
  • Nabízený plat (hrubého): 27.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se stát součástí úspěšného mezinárodního koncernu? Máte zkušenost s plánováním výroby a bez obtíží se domluvíte cizím jazykem? Skvělé! Pošlete nám svůj životopis, protože hledáme právě Vás!

Nadnárodní firma hledá do svého pohodového týmu novou kolegyni či kolegu na pozici:

PRACOVNÍK V OBLASTI PLÁNOVÁNÍ VÝROBY (27-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Vypracování plánu výroby
  • Sledování výroby a stavu zásob
  • Kooperace na zefektivnění výroby
  • Práce s ERP systémy
  • Interní i externí spolupráce

Požadujeme

  • Alespoň SŠ vzdělání (technický obor výhodou)
  • Zkušenosti z oblasti plánování výroby
  • Středně pokročilá úroveň AJ/NJ
  • Ovládání ERP systémů (uvítáme)

Nabízíme

  • Podněcující pracovní prostředí
  • Profesní rozvoj a další vzdělávání
  • Finanční příspěvky a prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Kulturní firemní akce a programy

  • Místo výkonu práce: Břeclavsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis