Kontrolor kvality

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Termín nástupu: 15.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Zajímáte se o práci ve kvalitě a nevadí Vám třísměnný provoz v těžkém strojírenství? Zašlete nám Váš životopis na pozici:

KONTROLOR KVALITY

Náplň práce

  • Kontrola funkčnosti jednotlivých dílů
  • Provádění laboratorních zkoušek za účelem kontroly správnosti technologie
  • Používání měřicích zařízení
  • Vedení zápisů o zjištěných závadách

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání či výuční list technického směru
  • Zkušenost na pozici kontrolora kvality ve strojírenské výrobě
  • Dochvilnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • K fixní mzdě výraznou bonusovou složku
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravování ve firmě za cenu 20 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění až 500 Kč.
  • Firemní program levných telefonních tarifů
  • Možnost výhodného ubytování pro uchazeče z jiných regionů

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3263878   Datum zveřejnění: 14.2.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17.000,- Kč - 24.000,- Kč