Technik autoskel (až 27.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Nabízený plat (hrubého): 20.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je práce kolem aut váš koníček a rád byste se tomu věnoval profesionálně? Jste manuálně zručný, spolehlivý a chcete mít pohodovou práci?

Neváhejte a ozvěte se nám!

Rozšiřujeme stavy zaměstnanců a hledáme právě Vás na pozici:

TECHNIK AUTOSKEL

Náplň práce

  • demontáž, montáž, opravy skel všech typů aut
  • komunikace se zákazníky včetně všech potřebných úkonů - převzetí, nafocení zakázky, vypsání potřebných dokladů, převzetí finanční hovotovosti

Požadujeme

  • vzdálání v oboru automechanik je ideální, ale ne nutnost
  • manuální zručnost, spolehlivost
  • schopnost práce na PC
  • komunikativnost pro jednání se zákazníky

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti
  • možnost stálého místa
  • práci na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu
  • motivující finanční hodnocení
  • týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Plzeň/Klatovy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3265860   Datum zveřejnění: 15.12.2017