Database developer - Mycroft mind, a.s.

  • Místo práce: Brno, Botanická 68a (budova Fakulty informatiky Masarykovy univerzity), Brno - město
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek, živnost

Základní informace

Mycroft Mind, a.s.

Jsme brněnská softwarová společnost a špička na trhu v oblasti zpracovaní big data. Jsme menší firma s přátelskou atmosférou, která díky novým projektům rychle roste. Styl naší práce je autonomní, uvolněný a plný inspirace.
Dodáváme systémy pro analýzu dat z inteligentních energetických sítí (Smart Grids) na technologiích Elastic, Kafka a PostgreSQL. Systémy učíme komunikovat s miliony senzory a měřidly v celé energetické síti. Získané big data prochází pokročilým analytickým zpracováním, vytváříme predikce, detekujeme anomálie a analyzujeme jejich vzory chování.
Hledáme právě tebe!

DATABASE DEVELOPER

Náplň práce

• Práce na projektech v oblasti energetiky
• Zpracování požadavků od vývojového týmu
• Tvorba SQL dotazů a implementace PL/pgSQL funkcí
• Návrh a tvorba databázových struktur
• Export dat pro následnou analýzu
• Práce v prostředí OS Linux

Požadujeme

Nabízíme

• Práce na smysluplných projektech, kde vidíš výsledek svého snažení
• Pružná pracovní doba, možnost home-office
• Neustálý rozvoj při zvládání nových úkolů
• Mentoring zkušených kolegů, neformální atmosféra

Další informace

Zaujal tě tento inzerát?

Zašli své CV přímo do společnosti Mycroft Mind, a.s. na ivana.hancikova@mycroftmind.com

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3267524   Datum zveřejnění: 28.12.2017