Procesní inženýr v automotive

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kladno, Beroun, Praha - západ, Rakovník
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 21.01.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské strojní vzdělání a 2 letou praxi v automobilovém průmyslu? Umíte to s AutoCAD a máte pokročilou znalost angličtiny? Zajímáte se o techniku?

Pak hledáme právě Vás!

Významná společnost dodávající komponenty do automobilového průmyslu přijme do svých řad kolegu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR V AUTOMOTIVE (35–40.000 Kč)

Náplň práce

  • Tvorba technologických postupů výroby
  • Ověřování vytvořených postupů
  • Vedení dokumentace FMEA, CP, APQP
  • Konstrukce, vývoj a nákup přípravků
  • Reporty a analýzy výsledků projektů
  • Týmová spolupráce na projektech (QMS, EMS, OHSAS)

Požadujeme

  • SŠ/VŠ – strojního zaměření - výhodou
  • Praxi v automobilovém průmyslu - min. 2 roky
  • Pokročilou úroveň angličtiny
  • Uživatelskou znalost AutoCAD, MS Office
  • Znalost FMEA, APQP, CP
  • Přesnost, samostatnost a komunikativnost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Věrnostní bonus
  • Možnost studijního volna
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Zázemí stabilní společnosti

  • Nástup: ihned
  • Místo výkonu práce: Kladno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3267624   Datum zveřejnění: 15.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 40.000,- Kč