Vývojový konstruktér s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme do našeho týmu chybějící článek! Máš SŠ/VŠ technického směru? Orientuješ se v technické výkresové dokumentaci, jsi kreativní a nedělá Ti problém mluvit v anglickém jazyce? Chtěl bys cestovat i mimo ČR? Pak nám pošli svůj životopis!

Náplň práce

  • podílení se na výrobním procesu
  • komunikace s dodavateli
  • technická podpora při potížích
  • zavádění nových výrobků
  • účast na výrobním procesu
  • schopnost týmové spolupráce

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • orientaci v programech CAD
  • schopnost číst v technické výkresové dokumentaci
  • znalost MS Office (Excel, PowerPoint...)
  • anglický jazyk - středně pokročilá úroveň (denní komunikace slovem i písmem)
  • chuť cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Sick - days
  • společenské akce
  • lokalita - okr. Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3267735   Datum zveřejnění: 14.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč