HR & Payroll Specialist

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste kovaná/ý v oblasti personalistiky a mezd, domluvíte se anglicky a chcete svoji kariéru budovat v silné nadnárodní společnosti?

Pak je tato nabídka přesně pro VÁS!

Náplň práce

  • příprava podkladů pro mzdy a jejich kontrola
  • komunikace s externí mzdovou účetní
  • práce se zaměstnanci – získávání zpětné vazby o jejich spokojenosti
  • zpracování nástupů a odchodů zaměstnanců
  • správa docházkového systému
  • dohled nad dodržováním nastavených pracovních postupů
  • zastupování ostatních kolegů v rámci HR aktivit

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti v oblasti interního HR
  • velmi dobrou znalost ZP a mezd
  • komunikativní AJ
  • ŘP sk. B
  • výborné komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí silné mezinárodní společnosti
  • mzdu dle zkušeností a odborných znalostí
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní/životní/úrazové pojištění
  • jazykové kurzy
  • pracoviště v okrese Chomutov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3267779   Datum zveřejnění: 15.6.2018