Technik mechanické zkušebny (od 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 48.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a orientaci v oblasti obrábění a CNC programování? Je Vaším cílem pracovat ve stabilní společnosti na ojedinělých výrobních zakázkách? Vyhovuje Vám občasné několikadenní cestování?

Jestliže ANO, kontaktujte nás pro více informací!

Hledáme právě Vás na pozici:

TECHNIK MECHANICKÉ ZKUŠEBNY (od 30.000 Kč)

Náplň práce

  • kontrola sestavení obráběcích strojů
  • seřizování strojů a jejich testování
  • uvedení stroje do chodu a jeho odzkoušení
  • kontrola při demontáži a při násleném testování u zákazníka

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • nadšení pro práci a chuť se stále učit
  • obecnou znalost obráběcích strojů a CNC programování
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • ochotu cestovat

Nabízíme

  • zázemí společnosti s letitou tradicí
  • zajímavou a různorodou práci na zajímavých výrobních zakázkách
  • přátelské prostředí
  • finanční ohodnocení dle dosavdní praxe
  • 5 týdnů dovolené
  • flexipassy
  • příspěvěk na závodní stravování

  • lokalita: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3267980   Datum zveřejnění: 15.12.2017   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 48.000,- Kč