Servisní technik s Angličtinou (27 - 35.000 Kč)

  • Místo práce: Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Nabízený plat (hrubého): 27.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s prováděním servisních služeb? Jste komunikativní, samostatný a domluvíte se anglicky? Pak hledáme právě Vás!

Stabilní zaměstnavatel na Vysočině hledá kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK S AJ (27 - 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Jednodenní výjezdy v rámci ČR
  • Provádění servisu elektrických zařízení
  • Diagnostika závad
  • Administrativní činnost spojená s výkonem práce
  • Komunikace se zákazníky

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Proaktivní přístup k práci

Nabízíme

  • Zázemí rozvíjející se společnosti
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Finanční bonusy
  • Možnost kariérního růstu
  • Místo výkonu práce: okres Třebíč

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3270132   Datum zveřejnění: 29.1.2018