Elektro servisní technik (22 - 27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Písek, Prachatice, Strakonice
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000,- Kč - 27.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Vystudoval jste SOU/SŠ v oboru elektro? Jste rád pánem svého času? Chtěl byste při práci cestovat? Rád přijímáte nové výzvy? V tom případě jste ideálním kandidátem. Pošlete nám svůj životopis ještě dnes.

Stabilní česká společnost hledá nového kolegu na pozici:

ELEKTRO SERVISNÍ TECHNIK (22 - 27.000 Kč)

Náplň práce

  • Opravy a údržba strojů a zařízení
  • Uvádění zařízení do provozu
  • Zpracování administrativy
  • Jednodenní výjezdy v rámci regionu
  • Práce v malém týmu

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oboru elektro, ideálně silnoproud
  • Vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 5
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Ochotu cestovat a učit se novému

Nabízíme

  • Práci v perspektivní společnosti
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Příspěvek na stravování
  • Balíček zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost profesního a kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Strakonicko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3270961   Datum zveřejnění: 2.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22.000,- Kč - 27.000,- Kč