Vedoucí výrobního oddělení (50 - 70.000 Kč)

  • Místo práce: Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 70.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a zkušenosti na vedoucí pozici v oblasti zakázkové výroby? Jste inovativní a domluvíte se anglicky? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme!

Stabilní výrobní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

VEDOUCÍ VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (50 - 70.000,- Kč)

Náplň práce

  • Vedení oddělení vývoje, výroby a nových procesů
  • Organizace a koordinace technických týmů
  • Podílení se na zakázkách dle požadavků zákazníka
  • Optimalizace kvality a nákladů zakázkové výroby
  • Zajištění technologií pro stávající i nové výrobní procesy
  • Orientace v současných výrobních odvětvích

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi 3 - 5 let na vedoucí pozici v elektro/strojní výrobě
  • Zkušenosti s přípravou a projektovým řízením
  • Anglický/německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Vedoucí schopnosti, přehled ve výrobním sektoru
  • Zodpovědnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • 13. plat a další finanční bonusy
  • Týden dovolené navíc, flexibilní pracovní dobu
  • Odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Vysočina

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3274992   Datum zveřejnění: 5.3.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 70.000,- Kč