Elektromontér - Praha

  • Místo práce: Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Termín nástupu: 04.01.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste odborníkem přes zdvihací zařízení a máte platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb. § 6? Nejste fanouškem stereotypní práce na jednom místě? Pak jste právě VY tím, koho hledáme!

Nadnárodní koncern vyrábějící zdvihací zařízení, pohyblivé chodníky a eskalátory hledá nového kolegu na pozici:

ELEKTROMONTÉR - PRAHA (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Kontrola a kompletace materiálu před zahájením montáže
  • Montáž výtahu podle metod koncernu
  • Výměna starého zařízení za nové
  • Spolupráce s dodavateli ostatních prací
  • Spolupráce s kolegou montérem a mistrem

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro - obor výtahová technika výhodou
  • Praxe v oboru minimálně 1 rok
  • Platná vyhláška č. 50/1978 § 6
  • Fyzická zdatnost a manuální zručnost
  • Odpovědnost, samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • Perspektivní a stabilní zaměstnání
  • 1 týden dovolené navíc
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení
  • Mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace

  • Místo výkonu práce: region Praha
  • Nástup: ihned

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3276651   Datum zveřejnění: 3.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč