Projektový vedoucí - junior (34 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Moravskoslezský kraj, Nový Jičín
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 34.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.02.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti z oblasti výroby elektroniky a jejich součástí? Chcete se podílet na řízení projektů? Zvládnete komunikovat v angličtině? Pak jste náš člověk!

Nadnárodní společnost hledá ambiciózního kandidáta pro pozici:

PROJEKTOVÝ VEDOUCÍ - JUNIOR (34 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • zástup projektového manažera a vedení menších projektů
  • implementace, úprava a rozvoj existujících výrobních technologií, procesů, nových výrobků
  • spolupráce na výkresové dokumentaci pro nové výrobky, přípravky a jejich testování a vyhodnocení
  • zpracování dokumentace technologických postupů

Požadujeme

  • minimálně středoškolské vzdělání v technickém směru
  • praxe s řízením projektů velkou výhodou
  • anglický nebo německý jazyk na pokročilé úrovni
  • schopnost týmové spolupráce, samostatnost v řešení úkolů

Nabízíme

  • nadstandartní mzdové ohodnocení
  • příležitost profesního a odborného růstu
  • možnost cestování do zahraničí
  • 5 týdnů dovolené

  • místo výkonu práce: Valašsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Jurečkova 20
702 00 Ostrava
Poslat společnosti životopis

ID: 3276660   Datum zveřejnění: 3.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   34.000,- Kč - 40.000,- Kč