Marketingový specialista (25-30 000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Dobře se orientujete na poli marketingu a láká Vás vyzkoušet něco nového? Máte zkušenosti s přípravou eventů a propagací značky na sociálních sítích? Zajímáte se o marketing v oboru potravinářství? Jste komunikativní, aktivní a domluvíte se anglicky nebo německy?

Pokud ANO, potom není na co čekat, napište nám! Úspěšná společnost působící v oblasti potravinářství hledá posilu do svého marketingového týmu na pozici:

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA (25-30 000 Kč)

Náplň práce

  • vymýšlení a příprava eventů v rámci ČR
  • prezentace společnosti na sociálních sítích
  • úprava materiálu ze zahraničí pro náš trh
  • posílení brandu v rámci České republiky
  • spolupráce v týmu na projektech

Požadujeme

  • dokončené SŠ/VŠ vzdělání v oblasti marketingu
  • znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni
  • praxi v marketingu min. 1 rok PODMÍNKOU
  • zkušenosti s online marketingem/přípravou eventů
  • proaktivní přístup k práci, nadšení a chuť pracovat na rozvoji značky

Nabízíme

  • kreativní práci v příjemném prostředí
  • pružnou pracovní dobu
  • zaměstnanecké slevy na produkty
  • závodní stravování
  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj, okres Břeclav

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce MARKETINGOVÝ SPECIALISTA? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3278985   Datum zveřejnění: 5.1.2018