Módní prodejce u G. páralové (30 – 35.000 kč)

  • Místo práce: Praha, Benešov, Praha - východ, Praha - západ
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 - 35.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Mé jméno je Gábina Páralová a jsem módní návrhářkou se dvěma salóny v České republice. Přímý kontakt s klienty je pro mne velice důležitý a přání zákazníků je na prvním místě. V brněnském a pražském salónu naleznou zákazníci příjemnou atmosféru, profesionální a individuální přístup. Mezi mé zákazníky patří všichni, kteří sledují nejnovější trendy a také známé osobnosti, které můžete vidět na televizních obrazovkách. Do pražského salónu hledám novou kolegyni s citem a nadšením pro módu. Ráda Vás zasvětím do neobyčejného světa plného střihů, trendů a šatů.

Náplň práce

  • Obsluha a poskytování služeb zákazníkům
  • Zajištění příjemné a pohodlné atmosféry klientům
  • Módní poradenství a organizace chodu salónu
  • Komunikace se zahraničními zákazníky
  • Administrativní činnosti spojené s pozicí

Požadujeme

  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Zájem o módu a nejnovější trendy
  • Samostatnost a organizační dovednosti
  • Loajalitu a ochotu učit se novým věcem
  • Reprezentativní vystupování
  • Ochotu práce v době od 12 - 19:30 hodin

Nabízíme

  • Provize z prodeje oděvů
  • Měsíční odměny formou nového módního kousku
  • Profesionální zaškolení od samotné návrhářky
  • Možnost práce na částečný/plný úvazek
  • Flexibilní a individuální přístup

  • Místo výkonu: Jakubská 14, Praha

  • Jste módní nadšenec a zaujal Vás inzerát? Zašlete své CV přímo mně a staňte se součástí týmu. Email: [email protected]

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3282511   Datum zveřejnění: 9.1.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 - 35.000