Vedoucí oddělení kvality

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Brno - město, Havlíčkův Brod, Jihlava, Třebíč, Žďár nad Sázavou
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s vedením lidí a jste člověk, který se cítí v oblasti kvality jako kovaný? Hovoříte anglickým jazykem a toužíte po profesní změně? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost zabývající se sériovou výrobou hledá nového manažera na pozici:

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY

Náplň práce

  • zodpovědnost za vedení pracovníků a chod oddělení
  • zajištění správného fungování systému kvality
  • zodpovědnost za audity, reklamace a akční plány
  • práce s normami ISO 9001 a IATF 16949
  • tvorba analýz a reportů

Požadujeme

  • VŠ/SŠ technického směru
  • praxi v oblasti kvality ve výrobní společnosti
  • alespoň středně pokročilou znalost AJ
  • zkušenosti s vedením/koordinací týmu
  • zodpovědnost, samostatnost, aktivní přístup

Nabízíme

  • zodpovědnou a dobře ohodnocenou práci
  • služební automobil, notebook, mobil
  • dny dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvky na stravování

  • místo výkonu práce: hranice Jihomoravského kraje a Vysočiny

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3284628   Datum zveřejnění: 12.1.2018